نظرات مردم در خبرگزاری فارس درمورد قطعی اینترنت

آخه همه چی یه حدی داره دیگه. این وضع تا کی میخواد ادامه داشته باشه؟ آهان از این به بعد هم تقی به توقی میخوره نت رو قراره قطع کنن؟ من جزوه هام تو تلگرامه و چون نت نداریم نتونستم پرینت کنم وصل کنین دیگه اه خیلی جالبه برام فک نمی کردم روزی برسه بیام اینجا کامنت بذارم. و چیزی رو که حق مسلم همه ی مردم ایرانه با خواهش و تمنا بخوام فقط یکی جواب بده کی وصل میشه:/

بخدا پوکیدیم. به کانال های آموزشی دسترسی نداریم. هزینه هایی که بابت آموزش های آنلاین پرداخت کردیم، همه هیچ شد

مرکز آمار باید یه مطالعه کنه ببینه تو این یک هفته چقدر ضرر اقتصادی کشور متحمل شده، خیلی دوست دارم بدونم کیا بدون بررسی عواقب و به صورت یک شبه این جور تصمیمات کلان رو در کشور می گیرن.

میشه لطفا به‌ عنوان‌ یه رسانه بیطرف، یه گزارش از کشورهایی که در 20 سال گذشته به هر دلیلی یک هفته کل اینترنت رو از دسترس خارج کردن ارائه بدید؟!

قطع کردنش در یه لحظه پس چرا وصل کردنش به این طولانی

از دیروز هی دارن میگن اگر شرایط همینطوری آروم بمونه کم کم وصل میشه ، مثل پدر و مادری که به بچه شون می گن اگر ساکت باشی برات بستنی میخریم . بابا بخدا مردم نبودن که اغتشاش کردن ، خیلیا مثل من بد بخت کارمون با اینترنته ، بخدا یک هفته ست نتونستم کار کنم ، اعصابم بهم ریخته ، وصلش کنید دیگه . دارید کاری می کنید که فردا اگر بنزین و کردید ده تومن هم ما بگیم ایراد نداره فقط اینترنت و وصل کنید . 

آقا توروخدا اگه اینترنت وصل نشه بیچاره میشم و‌ فرصت دانشگاهمو از دست میدم . نمیدونم حتی به کی و‌ کجا میتونم زنگ بزنم که وصل کنن . توروخدا بگین وصل کنن :(

نظر شما چیه؟

نظرات شنیدنی مردمی در مورد قطعی اینترنت

قالب وبلاگ جدید حرفه ای

متن مداحی شب هفتم محرم 97 حاج محمود کریمی

وصل ,اینترنت ,یه ,، ,یک ,رو ,یک هفته ,وصل میشه ,قطعی اینترنت ,وصل کنن ,بچه شون

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسین مشاور پی آیند اکنون فقط عشق شاداب سازی محیط مدرسه همه چیز از همه جا سیمیا Zanjan Tourism Guide امورحسابداری آموزش بهبود و توسعه‌ی فردی وبلاگ هم مسیر | دلنوشته های رضا محمودصالحی